MMoSpot.foumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Totul despre MMOurile populare din Romania. Momentan suntem o comunitate in crestere!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Shaman

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ovidiuuu01
Administrator
Administrator
ovidiuuu01


Numar de Warnuri : Shaman 111010 Mesaje : 12
Data de inscriere : 03/11/2010

Shaman Empty
MesajSubiect: Shaman   Shaman Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 10:42 pm

Poate fi un bun vindecator sau un bun luptator. Poate folosi leather , mail si scut. Foloseste totemuri pentru buff-uri , de vindecare sau atac.Temporar poate pune varji pe arme cu magii.Foloseste mana pentru magii.
Shamanul summoneaza toteme care sunt niste mici obiecte care pot fie sa dea buff-uri fie sa vindece partenerii dintr-un party sau sa produca dmg imanicuui

Sus In jos
DudeWTF
Moderator
Moderator
DudeWTF


Numar de Warnuri : Shaman 111010 Mesaje : 19
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Stormwind City

Shaman Empty
MesajSubiect: Re: Shaman   Shaman Icon_minitimeVin Noi 05, 2010 7:50 am

Shamanul este o clasa cu damage foarte mare (pe spec de elemental)...daca iti faci o rotatie buna poti omora aproape orice adversar in 5-6 secunde (depinde si de gear)...Elemental Shaman = OMGWTF Burst!! affraid .Pe resto dupa parerea mea este al doilea cel mai bun healer dupa Holy Paladin.Enhancement nu prea am jucat dar din cate am auzit este destul de bun in pvp.
Sus In jos
 
Shaman
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Shaman PvP guides

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MMoSpot.foumz.ro :: World of Warcraft :: Lista caractere-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | Jocuri video | Joc de roluri -multiplayers | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente