MMoSpot.foumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Totul despre MMOurile populare din Romania. Momentan suntem o comunitate in crestere!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Tanoth

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CaTa
Administrator
Administrator
CaTa


Numar de Warnuri : Tanoth 111010 Mesaje : 51
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Brasov

Tanoth Empty
MesajSubiect: Tanoth   Tanoth Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 8:04 am

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Tanoth.. este un mmo browser... il joc de ceva vreme, trebe sa iti cresti un caracter...... ii pui armuri poti da duele, faci aventuri din care iei iteme/gold si xp
temnite care ar fi un fel de bossi, pica iteme bune si gold...

exista "Pietre de sange" care se dropeaza destul de greu sau se cumpara cu bani reali, le folosesti pentru a face mai multe aventuri/temnite pe zi.. sau sa cumperi alte iteme mai bune, la level mare toate itemele cer si pietre

la inceput cand faci contul iti da 15 pietre..

cand treci 1 level iti baga cate +1 all stats, poti adauga si manual cu gold din joc sau cu niste eventuri speciale

tamnita se face o data pe zi... aventuri sunt 5 pe zi dar e cateodata un mic bug de poti sa faci 6 Very Happy pe langa astea standard, daca dai o piatra poti sa mai faci cate vrei...

cam atat... uite siteul merita incercat, eu sunt cu numele "dulapior" ma zbat in top 50 momentan, ma gasiti pe lumea 3 (va intreaba cand faceti contul in ce lume) zambet
Sus In jos
https://mmospot.forumgratuit.ro
Pwnerr
Moderator global
Moderator global
Pwnerr


Numar de Warnuri : Tanoth 111010 Mesaje : 47
Data de inscriere : 03/11/2010

Tanoth Empty
MesajSubiect: Re: Tanoth   Tanoth Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 8:36 am

SUper jocul l-am jucat si eu.....desi..cate odata poate fi foarte booring Very Happy
Sus In jos
CaTa
Administrator
Administrator
CaTa


Numar de Warnuri : Tanoth 111010 Mesaje : 51
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Brasov

Tanoth Empty
MesajSubiect: Re: Tanoth   Tanoth Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 6:19 pm

nah, defapt pe mine ma fascineaza foarte tare... mai ales ca nu il joci toata ziua, mai mult stai pe langa el in timp ce faci altceva, ca ai de asteptat pana se fac aventurile sau... infine fericit
Sus In jos
https://mmospot.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Tanoth Empty
MesajSubiect: Re: Tanoth   Tanoth Icon_minitime

Sus In jos
 
Tanoth
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MMoSpot.foumz.ro :: Diverse alte subiecte :: Tu ce MMO te joci?-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente