MMoSpot.foumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Totul despre MMOurile populare din Romania. Momentan suntem o comunitate in crestere!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 un buton "raport" pentru userii care fac abuz

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
gigel
User
User
gigel


Numar de Warnuri : un buton "raport" pentru userii care fac abuz 111010 Mesaje : 6
Data de inscriere : 04/11/2010

un buton "raport" pentru userii care fac abuz Empty
MesajSubiect: un buton "raport" pentru userii care fac abuz   un buton "raport" pentru userii care fac abuz Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 7:59 am

ar merge un buton "raport" mai exact daca cineva abuzeaza de ceva... cum ar fi spam/injura sau orice incalca regulamentul, un user sa poata da raport iar adminii/moderatorii sa poata vedea pe undeva acest lucru zambet
Sus In jos
Pwnerr
Moderator global
Moderator global
Pwnerr


Numar de Warnuri : un buton "raport" pentru userii care fac abuz 111010 Mesaje : 47
Data de inscriere : 03/11/2010

un buton "raport" pentru userii care fac abuz Empty
MesajSubiect: Re: un buton "raport" pentru userii care fac abuz   un buton "raport" pentru userii care fac abuz Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 8:06 am

Asta e ceva pentru moderatori lenesi Very Happy Very Happy
Sus In jos
CaTa
Administrator
Administrator
CaTa


Numar de Warnuri : un buton "raport" pentru userii care fac abuz 111010 Mesaje : 51
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Brasov

un buton "raport" pentru userii care fac abuz Empty
MesajSubiect: Re: un buton "raport" pentru userii care fac abuz   un buton "raport" pentru userii care fac abuz Icon_minitimeMar Noi 09, 2010 8:51 am

am adaugat si butonul un buton "raport" pentru userii care fac abuz I_icon10

dupa ce apasati pe el alegeti motivul si adaugati un mesaj

Adaugat. => Topic closed
Sus In jos
https://mmospot.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





un buton "raport" pentru userii care fac abuz Empty
MesajSubiect: Re: un buton "raport" pentru userii care fac abuz   un buton "raport" pentru userii care fac abuz Icon_minitime

Sus In jos
 
un buton "raport" pentru userii care fac abuz
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» buton "sus" si "jos"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MMoSpot.foumz.ro :: MMO Spot Forum :: Propuneri si sugestii-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente