MMoSpot.foumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Totul despre MMOurile populare din Romania. Momentan suntem o comunitate in crestere!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Wrath of The Lich King

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CaTa
Administrator
Administrator
CaTa


Numar de Warnuri : Wrath of The Lich King 111010 Mesaje : 51
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Brasov

Wrath of The Lich King Empty
MesajSubiect: Wrath of The Lich King   Wrath of The Lich King Icon_minitimeVin Noi 05, 2010 5:27 am

A treia versiune de WoW este World of Warcraft Wrath of The Lich King (WOTLK)
Aici level maxim este 80 acum, a mai aparut un mic continent numit Northland... defapt nu e asa mic zambet el a fost amplasat intre continentele Kalimdor si Eastern Kingdoms.

In acest nou expension avem si o noua clasa numita Death Kinght, ca sa o poti creea ai nevoie de un alt caracter de cel putin level 55, iar DKul il primesti tot la level 55 direct.

Acum primul mount il poti lua de la level 30 tot cu 60% speed, asta inseamna cu 10 levele mai repede fata de restul versiunilor de pana acum, al doilea mount este tot la level 60 tot cu 100% speed, iar fly mountul tot la level 70 il poti invata... acum poti zbura si in northland doar daca inveti un skill specific care se invata la level 78.

Poza cu noul Azeroth
Wrath of The Lich King Ss1-hires

Poza cu Northland
Wrath of The Lich King Northrend_Map

Trailerul pentru WOTLK


in acest moment cam toata lumea joaca pe aceasta versiune geek
Sus In jos
https://mmospot.forumgratuit.ro
DudeWTF
Moderator
Moderator
DudeWTF


Numar de Warnuri : Wrath of The Lich King 111010 Mesaje : 19
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Stormwind City

Wrath of The Lich King Empty
MesajSubiect: Re: Wrath of The Lich King   Wrath of The Lich King Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 8:44 am

Anul trecut am asteptat acest expansion foarte mult...cand a iesit am fost dezamagit...este ok dar au inceput sa exagereze din wotlk...
Vanilla ramane baza! Suspect ma intreb ce va urma scratch
Sus In jos
CaTa
Administrator
Administrator
CaTa


Numar de Warnuri : Wrath of The Lich King 111010 Mesaje : 51
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Brasov

Wrath of The Lich King Empty
MesajSubiect: Re: Wrath of The Lich King   Wrath of The Lich King Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 6:16 pm

au exagerat mult prea mult, in tbc un tank ajungea la 25k hp daca era super bufat si super bun, iar acu pana si un mage face 25k hp si nu tre sa fie un mag extraordinar... bine am vazut tanki cu 120k hp... bufati
iar ce va urma..... cataclysmu... va fi o cacealma, dupa parerea mea numaru de playeri o sa scada considerabil, iar cei mai multi o sa joace pe pirat in wotlk si tbc
Sus In jos
https://mmospot.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Wrath of The Lich King Empty
MesajSubiect: Re: Wrath of The Lich King   Wrath of The Lich King Icon_minitime

Sus In jos
 
Wrath of The Lich King
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MMoSpot.foumz.ro :: World of Warcraft :: Expansions-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente