MMoSpot.foumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Totul despre MMOurile populare din Romania. Momentan suntem o comunitate in crestere!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Death Knight

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
CaTa
Administrator
Administrator
CaTa


Numar de Warnuri : Death Knight 111010 Mesaje : 51
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Brasov

Death Knight Empty
MesajSubiect: Death Knight   Death Knight Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 6:25 am

Death Knightul prescurtat DK, este o clasa destul de recent aparuta, a fost lansata o data cu expesionul Wrath of The Lich King.
Pentru a-l creea ai nevoie de orice alta clasa de minim level 55, iar acesta dupa ce il creezi va avea direct level 55 fericit este un avantaj, ai level 55 direct... aceasta clasa are ca start point, o zona speciala in care nimeni nu mai poate ajunge inafara de DK care se teleporteaza acolo cu ajutorul unui skill special

Este un caracter folosit pentru lupta. Porta armuri plate de preferat cu stamina si strenght

Talentele lui de pe frost il poate ajuta sa devina un foarte bun tank, avand o armura impresionanta iar faptul ca foloseste runic power si rune il ajuta si mai mult pentru a nu ceda in fata bossului nemaiavand mana pentru a putea continua lupta fericit
El poate fi si un foarte bun DPS avand talentele de unholy sau pe blood, avand un pet pe care il poate sacrifica in schimbul unui heal de 50% din viata pe care o ai

Este o clasa buna chiar si la PVP, ai pana la 3 silence cu care intrerupi skilele adversarilor, destule skile de redus movement speed cu care iti poti prinde adversarii cu usurinta fericit

ce sa mai zic...... ajunge Idea
Sus In jos
https://mmospot.forumgratuit.ro
adrianx
User
User



Numar de Warnuri : Death Knight 111010 Mesaje : 1
Data de inscriere : 03/11/2010

Death Knight Empty
MesajSubiect: .   Death Knight Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 10:20 am

Dragut DK-ul e clasa mea preferata din WoW cel putin contra casteri rupi daca sti sal folosesti cat de cat
Sus In jos
DudeWTF
Moderator
Moderator
DudeWTF


Numar de Warnuri : Death Knight 111010 Mesaje : 19
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 29
Localizare : Stormwind City

Death Knight Empty
MesajSubiect: Re: Death Knight   Death Knight Icon_minitimeMier Noi 10, 2010 8:37 am

adrianx a scris:
Dragut DK-ul e clasa mea preferata din WoW cel putin contra casteri rupi daca sti sal folosesti cat de cat
Nu chiar contra orice caster...contra warlock nu prea ai sanse...warlock-ul e anticlasa dk-ului...ai avea mai multe sanse daca ai fi blood elf pentru ca ai avea mai multe silence-uri.Si contra shaman e greu...adica eu cu shamanul nu am probleme contra dk. bounce bounce bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





Death Knight Empty
MesajSubiect: Re: Death Knight   Death Knight Icon_minitime

Sus In jos
 
Death Knight
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MMoSpot.foumz.ro :: World of Warcraft :: Lista caractere-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente