MMoSpot.foumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Totul despre MMOurile populare din Romania. Momentan suntem o comunitate in crestere!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Black Shoot

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
CaTa
Administrator
Administrator
CaTa


Numar de Warnuri : Black Shoot 111010 Mesaje : 51
Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 30
Localizare : Brasov

Black Shoot Empty
MesajSubiect: Black Shoot   Black Shoot Icon_minitimeJoi Noi 04, 2010 9:20 am

Black Shoot e un mmo fps, mi se pare un shooter foarte reusit bounce iti poti cumpara cam orice... echipamente, masti, arme... tot ce tine de un shooter
firma se tine de treaba... cand e hallowen sau evenimente mai speciale, se ocupa si fac eventuri... chestii, ce sa zic meritai ncercat
au mai multe servere.. pentru europa si pentru america... la randul lor iar alte servere in fiecare parte

user oficial: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
download client pentru europa: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

uite si un clip


bambam What a Face What a Face


Ultima editare efectuata de catre CaTa in Vin Noi 05, 2010 6:22 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://mmospot.forumgratuit.ro
Pwnerr
Moderator global
Moderator global
Pwnerr


Numar de Warnuri : Black Shoot 111010 Mesaje : 47
Data de inscriere : 03/11/2010

Black Shoot Empty
MesajSubiect: Re: Black Shoot   Black Shoot Icon_minitimeVin Noi 05, 2010 2:39 am

Am jucat jocul si mi se pare super dar ma dispera ca in unele seri lagul era inaceptabil..impuscai pe cineva si iti aparea peste 5 sec ca l-ai omroat si chesti dinastea :P dar e bun ca macar au facut chestia aia cu change host si se mai rezolva in unele cazuri cheers
Oricum suuper jocu bounce bounce il recomand!!
Sus In jos
 
Black Shoot
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MMoSpot.foumz.ro :: Diverse alte subiecte :: Tu ce MMO te joci?-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente