MMoSpot.foumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Totul despre MMOurile populare din Romania. Momentan suntem o comunitate in crestere!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Leblanc,the deceiver

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Pwnerr
Moderator global
Moderator global
Pwnerr


Numar de Warnuri : Leblanc,the deceiver 111010 Mesaje : 47
Data de inscriere : 03/11/2010

Leblanc,the deceiver Empty
MesajSubiect: Leblanc,the deceiver   Leblanc,the deceiver Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 6:07 am

Developerii jocului LoL lasneaza o data la 2 saptamani 1 caracter nou......Se pare ca in aceasta saptamana noul caracter se va numii Leblanc....va fii un mage,,detalii despre el puteti gasii aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Eu unul gasesc acest caracter foarte interesant si va costa doar 3350 IP

Abilities:
Sigil of Silence:
LeBlanc projects an orb towards her target, dealing magic damage and marking the target for 3.5 seconds. If the target takes damage from one of Leblanc's abilities, the mark will trigger, dealing damage and silencing the target.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Distortion: LeBlanc rapidly moves to a target location, dealing magic damage to nearby units. In the following 3 seconds, she can activate Distortion again to return to her starting location.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Ethereal Chains: LeBlanc flings illusionary chains towards a target location. If it hits an enemy unit, it will deal initial magic damage and slow their movement speed by 25%. If the target remains shackled for 2 seconds, the target takes additional magic damage and is unable to move.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mimic (Ultimate): LeBlanc can cast the previous spell she cast. The mimicked spell deals significantly increased damage. 30 second cooldown.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mirror Image (Passive): When LeBlanc is brought below 40% health, she instantly becomes stealthed for half a second. When the stealth fades, she creates a Mirror Image that deals no damage and lasts for up to 8 seconds. This can only occur once per minute.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
darkshadow
User
User



Numar de Warnuri : Leblanc,the deceiver 111010 Mesaje : 1
Data de inscriere : 06/11/2010

Leblanc,the deceiver Empty
MesajSubiect: Re: Leblanc,the deceiver   Leblanc,the deceiver Icon_minitimeSam Noi 06, 2010 9:03 pm

Le Blank e exagerat de overpower abia asteapt sa il nerfuiasca poti sa scapi de orice cu distortion,passiva si ultimata dupa lvl 6 daca esti cat de cat experimentat e aproape inposibil sa mai mori
Sus In jos
Pwnerr
Moderator global
Moderator global
Pwnerr


Numar de Warnuri : Leblanc,the deceiver 111010 Mesaje : 47
Data de inscriere : 03/11/2010

Leblanc,the deceiver Empty
MesajSubiect: Re: Leblanc,the deceiver   Leblanc,the deceiver Icon_minitimeDum Noi 07, 2010 7:09 am

Mdaa ai dreptate da cu un CC e gata..mai ales ca are f putin hp.soo geek
Sus In jos
Izhual
User
User
Izhual


Numar de Warnuri : Leblanc,the deceiver 111010 Mesaje : 8
Data de inscriere : 04/11/2010
Varsta : 33

Leblanc,the deceiver Empty
MesajSubiect: Re: Leblanc,the deceiver   Leblanc,the deceiver Icon_minitimeLun Noi 08, 2010 2:32 am

E un campion foarte interesant si cere skill ca sa poata fi jucata la capacitate maxima, e OP doar daca e jucata de un player cu experienta, singura problema ar fi ca scapa prea usor si are CC, Riot a pus CC pe prea muli eroi, eu cred ca era mai bine daca erau impartit in eroi cu CC si low dmg output si eroi fara CC dar mai mult dmg.
Sus In jos
http://www.lol-romania.com/forums/
Continut sponsorizat





Leblanc,the deceiver Empty
MesajSubiect: Re: Leblanc,the deceiver   Leblanc,the deceiver Icon_minitime

Sus In jos
 
Leblanc,the deceiver
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MMoSpot.foumz.ro :: League of Legends :: Noile caractere aparute-
Mergi direct la:  
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente