MMoSpot.foumz.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Totul despre MMOurile populare din Romania. Momentan suntem o comunitate in crestere!
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Despre League of legends(LoL)

In jos 
AutorMesaj
Pwnerr
Moderator global
Moderator global
Pwnerr


Numar de Warnuri : Despre League of legends(LoL) 111010 Mesaje : 47
Data de inscriere : 03/11/2010

Despre League of legends(LoL) Empty
MesajSubiect: Despre League of legends(LoL)   Despre League of legends(LoL) Icon_minitimeMier Noi 03, 2010 5:35 am

League of Legends este un joc inspirat dupa DOTA,publicat si developat de catre "Riot Games".Jocul a debutat in 10 aprilie 2009,fiind in closed beta pana pe 22 octombrie,cand a fost transpus in open beta. Pentru userii noi acest site va fi foarte util [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] daca nu cumva nu mai ai rabdare si vrei sa sari cu ambele picioare in joc fara a citi chestiile pentru tocilari study .Jocul este superb,developerul este unul dintre cei mai buni MMO developeri,eu il consider cel mai bun,uptadeaza constant jocul cu eroi/harti/interfete/aniamtii/grafica noua etc. Jocul are 2 server principale EU si EN (europa si america) dar majoritatea romanilor ii gasiti pe EU (inclusiv pe mine :P ).

Astept eventualele intrebari Exclamation
Sus In jos
 
Despre League of legends(LoL)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Lucruri esentiale despre League of Legends
» Scrie ce vrei tu despre League of Legends
» Cum sa joci League of Legends(LoL)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MMoSpot.foumz.ro :: League of Legends :: Despre League of Legends-
Mergi direct la:  
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente